Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

[25-02-2012r.] Pożar sadzy w kominie

Łobżenica. W minioną sobotę około godziny 12. przy ulicy Złotowskiej zapaliły się sadze w kominie. Na miejsce zdarzenia niezwłocznie zadysponowany został zastęp 559P08 z naszej jednostki.

zdjecie

Działania przybyłych na miejsce zdarzenia strażaków polegały na ugaszeniu pożaru przy użyciu soli kamiennej i soli drogowej oraz oddymienie budynku.

W tym miejscu chcielibyśmy przypomnieć, że w przypadku pożaru sadzy
w kominie, pod żadnym pozorem nie należy próbować gasić ognia wodą! Takie działanie może doprowadzić do wybuchu. Należy zawsze zaalarmować straż pożarną (tel. 998 lub 112) oraz wsypać możliwe duże ilości soli.

Skomentuj ten artykuł:
Administrator strony osplobzenica.pl zastrzega sobie prawo do usuwania lub skracania obelżywych komentarzy.

Imię:

Komentarz:

Rozwiąż proste działanie: 5 + 8 =

(przepisz kod z obrazka)

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'tom_kom1'@'localhost' (using password: YES) in /aktualnosci/25-02-12-pozar-sadzy-w-kominie.php on line 197
B��d podczas nawi�zywania po��czenia: Access denied for user 'tom_kom1'@'localhost' (using password: YES)